Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Pre viac informácii o tom čo sú cookies kliknite tu.

Zoznam tovaru podľa výrobcov Barber Mind

"Rob to, čo miluješ a nebudeš vo svojom živote pracovať jediný deň."

Keď je náš sen tak veľký, aby nás ťahal k svojej realizácii, znamená to, že v jeho základoch existuje vášeň, znalosť, zručnosť a pevná vôľa.

Barber Mind sa zrodil presne takým spôsobom, z môjho sna, zo sna Hiroshiho Vitanzi aka Hira.
Znalosť a vášeň k holičskému remeslu vo mne bola pestovaná už od detstva, celý môj život je tak nastavený. To, čo ako sa stalo značkou, bolo životným štýlom, spôsobom videnie vecí a myslenia: Barber mind. Má chuť vytvoriť kozmetický rad výrobkov 100% made in Italy, kde je tradíciou najvyššia kvalita a kde inovácie, štýl a kreativita majú svoje pevné korene. Som veľmi hrdý na to, že môžem pokračovať v prevádzkovaní remeslá zrodeného v Taliansku a snažím sa preto všetkým profesionálom z oblasti tohto odboru dať produktovú radu, ktorá im umožní poskytovať stále kvalitnejšie služby.
Chcel som navrátiť tomuto remeslu jeho maximálnu a najvyššiu úroveň a preto som sa pri vytváraní svojho radu obklopil tými najschopnejšími profesionálov a najlepšími výrobnými spoločnosťami na trhu. Vydal som sa taliansko-americkou cestou, rovnako tak ako talianski holičovi, ktorí kedysi doviedli túto profesiu do Spojených štátov.
Štýl radu Pomáda je inšpirovaný svetom "INK", svetom tetovanie. Preto farby, ktoré túto radu charakterizujú, sú modrá, červená, čierna a biela. Základné farby palety každého tatéra. Pýtate sa prečo? Má túžba rozšíriť značku Barber Mind bola natoľko silná a ja som jej natoľko dôveroval, že skôr, než sa logo stalo symbolom značky, bolo vytetované na mojej paži. Oproti tomu inšpiráciou k produktovej rade pre starostlivosť o fúzy boli dva hudobné žánre, ktoré spôsobili revolúciu v Spojených štátoch v 30. a 40. rokoch: Bebop a Swing. Oba žánre boli vo svojej dobe inovatívne a vďaka mladým ľuďom sa líšili od starých zvyklostí, aj keď zostali zviazané s pôvodnými jazzovými koreňmi. A presne to sa snažím robiť aj ja - zostať zviazaný s koreňmi a zároveň inovovať a vytvárať niečo nové.
Jediné, čo chýbalo, aby bol rad Barber Mind kompletné, bolo dokončiť sériu produktov na holenie. A z tohto dôvodu sa zrodila Little Italy Shaving Deluxe Serie. Je maximálnym vyjadrením a zrealizovaním myšlienky holičstva podpísané Hirom. Father Pre Shave Gél, Son Shave Cream a Spirit After Shave Balm sú inšpirované základy tradícií Made in Italy a sú interpretované ako trilógia krátkych príbehov.

Čo môžem ešte dodať?
Užívajte si moje výrobky a ...
Oholme svet!
Hiroshi Vitanza

Zobrazujem 1 - 7 z 7 položiek
Zobrazujem 1 - 7 z 7 položiek