.

.

HEADBLADE "S4 MOTO Greeneblade" STROJČEK NA HLAVU

Komentáre: 0
Na sklade
  • Strojček na holenie hlavy z nehrdzavejúcej ocele
  • Model MOTO S4 Greeneblade je ručne leštený vo farbe britskej závodnej zelenej
  • Venovaný Toddovi Greeneovi, zakladateľovi a tvorcovi značky HeadBlade
  • Darčekové balenie
  • Obsahuje okrem strojčeka aj 3 náhradné hlavice HB6 a jeden adaptér HB6
96,50 €
s DPH
Množstvo:

Limitovaná edícia holiacich strojčekov na hlavu Headblade - model MOTO S4

Novinka HeadBlade MOTO je revolučný strojček. Má unikátny dizajn, ktorý umožňuje žiletku natáčať smerom hore a dole (tak aby opisovala kontúru pokožky hlavy), zatiaľ čo telo strojčeka sa môže nakloniť z boka na bok, rovnako ako pretekár MOTO GP!

Model S4 MOTO GreeneBlade je venovaný Toddovi Greeneovi, zakladateľovi a tvorcovi značky HeadBlade. Modely S4 sa vyrábajú iba v obmedzenom množstve 3 000 kusov. Tieto strojčeky HeadBlade sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele náročnou technikou liatia strateného vosku a sú ručne leštené a potom potiahnuté tmavozelenou povrchovou úpravou. Každý z nich je dokončený ručne, takže žiadne 2 GreeneBlade strojčeky nemajú rovnakú farbu ani odtieň. Na počesť Toddovej lásky k motorizmu bola použitá britská závodná zelená farba, čo je Toddova obľúbená. Každý GreeneBlade má laserom leptaný podpis Todda Greena.

S4 MOTO sa dodáva s jedným ďalším adaptérom HB6 a 3 extra čepeľami HB6. Každý S4 GoldFinger je zabalený v peknej darčekovej krabičke. Perfektný darček pre už existujúceho používateľa HEADBLADE MOTO.

Tabuľka vlastností

Krajina Výrobcu:
USA

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujímať aj

Zobrazené produkty

barber.sk

Súvisiace produkty