.

.

Cella - Mydlo na Holenie

Cella - Mydlo na Holenie

Na sklade

Legendárne Talianske krémové mydlo na holenie v novom obale s čerešňovo-mandľovou vôňou s obsahom kokosového oleja a loja pre lepšie kĺzanie čepele po tvári.

7,00 €
s DPH
Množstvo:

Legendárne Talianske krémové mydlo na holenie v novom obale s čerešňovo-mandľovou vôňou s obsahom kokosového oleja a loja pre lepšie kĺzanie čepele po tvári. Mydlo sa vyrába bez zmeny receptúry už od roku 1899. Vyšľahaná bohatá pena dopomôže k dokonale hladkému oholeniu. Cella je produkt, ktorý vo svete označujú ako šperk medzi mydlami...

Zloženie:

Cocos Nucifera Oil, Tallow, Stearic Acid, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Aqua, Potassium Carbonate, Parfum.

Tabuľka vlastností

Obsah:
150 ml
Krajina Výrobcu:
Taliansko

Špecifické referencie

Počet recenzií: 0 Review(s)(0 hodnotenie)
Juraj V.
16.06.2016

Veľmi kvalitné mydlo. Vytvára hustú

Veľmi kvalitné mydlo. Vytvára hustú penu ktorá nevysychá, dobre zmäkčuje fúzy, zabezpečuje výborné kĺzanie žiletky a tým pádom hladké oholenie. Nedráždi pokožku a zanecháva ju v dobrej kondícii. Vôňa je mandľová (ako marcipánové bonbóny). Keď ovoniate mydlo, bude sa vám zdať vôňa trochu silná, ale po napenení a nanesení na tvár nie je taká intenzívna a to je dobre. Mydlo neobsahuje žiadne škodlivé latky. Toto mydlo má všetko čo má kvalitné mydlo mať. Asi najlepšie mydlo čo som mal. Určite si ho objednám aj nabudúce. Každému ho odporúčam.

Napíšte Váš názor

Zobrazené produkty

barber.sk

Súvisiace produkty