.

.

HERO "VANILKA / LEVANDUĽA" Balzam na Bradu - Open

HERO "VANILKA / LEVANDUĽA" Balzam na Bradu

Komentáre: 0
Na sklade

Svieža kvetinovo-bylinková vôňa je doplnená o sladkú vôňu vanilky. 

20,00 €
s DPH
Množstvo:

Svieža kvetinovo-bylinková vôňa je doplnená o sladkú vôňu vanilky.

Balzam na bradu s obsahom ošetrujúcich olejov a včelieho vosku je určený predovšetkým mužom, ktorí si pestujú dlhšiu a hustejšiu bradu a potrebujú jej dopriať zvýšenú starostlivosť. Vzhľadom na zvýšený podiel včelieho vosku má balzam okrem výživnej funkcie aj mierne stužujúci efekt, vďaka ktorému si môžete bradu upraviť do požadovaného tvaru.

Receptúra balzamu na bradu bola vytvorená s cieľom skombinovať zložky tak, aby v čo najväčšej miere prispeli k regenerácií pokožky brady a zamedzili jej ďalšiemu poškodeniu.

Prírodný žltý včelí vosk pochádzajúci od slovenských včelárov na pokožke vytvára ochranný film a balzamu dodáva jemný stužujúci efekt, ktorý zamedzí tomu, aby brada odstávala na všetky strany.

Olej z hroznových jadierok je bohatý na obsah kyseliny linolovej (Omega 6), aj vďaka ktorej je vysoko hydratačný, ale zároveň ľahko vstrebateľný.

Kakaové maslo má okrem nádhernej kakaovej vône aj vysoký obsah vitamínu E a prírodných antioxidantov, ktoré bránia pokožku pred starnutím a stratou elasticity. Pomáha ošetrovať suchú pokožku a udržiava jej prirodzenú vlhkosť.

Avokádový olej vytvára na pokožke ochranný film a zanecháva ju jemnú a vláčnu.

Regeneračný makadamiový olej s obsahom veľkého množstva antioxidantov a vitamínov dodáva brade lesk a pružnosť a pomáha predchádzať jej poškodeniu.

Návod na použitie:

Naberte prstom primerané množstvo balzamu z nádoby a rozotrite ho v dlaniach. Rozpustený balzam votrite do brady až po pokožku a dajte jej ten správny tvar. Balzam má jemný až stredne silný tužiaci účinok.

S hrdosťou vyrobené ručne na Slovensku

Tabuľka vlastností

Obsah:
100 ml
Krajina Výrobcu:
Slovensko

Špecifické referencie

Zobrazené produkty

barber.sk

Súvisiace produkty