.

.

HERO "YLANG YLANG / SANTAL" Olej na Bradu

HERO "YLANG YLANG / SANTAL" Olej na Bradu

Komentáre: 0
Na sklade

Kombinácií esenciálnych olejov dominuje orientálna vôňa kvetu ylang-ylang, ktorú dopĺňa zemitá vôňa santalového dreva a citrusové tóny bergamotu.

Zloženie: mandľový olej, olej z hroznových jadierok, ricínový olej, avokádový olej, arganový olej, esenciálny olej ylang-ylang, esenciálny olej bergamot, esenciálny olej santalové drevo

12,00 €
s DPH
Množstvo:

Olej na bradu s obsahom ošetrujúcich a regeneračných olejov predstavuje základný produkt v starostlivosti o mužskú bradu. Je určený mužov s kratším strniskom, ale aj pre mužov, ktorí si pestujú dlhšiu hustejšiu bradu.

Zloženie oleja na bradu bolo vytvorené s cieľom skombinovať zložky tak, aby v čo najväčšej miere prispeli k regenerácií pokožky, zjemnili porast brady a zamedzili svrbeniu pokožky.

Základ oleja tvorí jemný  mandľový olej, ktorý pokožku zmäkčuje, zmierňuje podráždenie a svrbenie.  Olej z hroznových jadierok  je bohatý na obsah kyseliny linolovej (Omega 6), aj vďaka ktorej je vysoko hydratačný, ale zároveň ľahko vstrebateľný.

Avokádový olej  vytvára na pokožke ochranný film a zanecháva ju jemnú a vláčnu. Zvláčňujúci  ricínový olej  sa okrem ošetrenia jaziev s obľubou využíva na podporu rastu a kvality vlasov.

Túto zmes ošetrujúcich olejov sme doplnili o skvelý  arganový olej, ktorý obsahuje okrem veľkého množstva vitamínu E, aj vitamíny A, B1, B2, B6 a vitamín C. Pokožke, ale aj samotnej brade a fúzom dodá lesk a silu.


Odporúčame ho aplikovať denne, ideálne po večernej sprche a v prípade potreby aj ráno. Na jedno použitie postačí aj zopár kvapiek.Tabuľka vlastností

Obsah:
30 ml
Krajina Výrobcu:
Slovensko

Špecifické referencie

Zobrazené produkty

barber.sk

Súvisiace produkty